
Стілець Tramp директорський Delux зі столом TRF-020
3 856 ₴
- В наличии
- Код: TRF-020
+380 (50) 618-51-90
VIBER, TELEGRAMM, WhatsApp- +380 (98) 871-61-21TELEGRAMM
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стілець директорський зі столом Tramp Delux
Розміри: 48 * 42 * 43/83 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | двухслойный oxford 600D, алюминий |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стул со столом |
| ves | 3,6 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Размер в упаковке | 0,06 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 856 ₴










