
Намет Tramp Peak 3 (V2) сірий/червоний (TRT-026)
8 998 ₴
- В наличии
- Код: TRT-026
+380 (50) 618-51-90
VIBER, TELEGRAMM, WhatsApp- +380 (98) 871-61-21TELEGRAMM
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Намет Tramp Peak 3 (V2)
Тримісний експедиційний намет Tramp Peak 3 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість та вітрообічність намета.
Намет має снігозахисний клапан.
Чудові характеристики матеріалів, надійнаконструкція, перевіренав різних умовах, міцні алюмінієвідуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення:піший ігірський туризм, альпінізм ізимовіпоходи
Час використання:весна-літо-осінь-зима
Особливості:
Конструкція: двошарова напівсфера
Розташуваннядуг: внутрішнє, під тентом
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Додаткова консольнадуга
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| karkas | Алюминий 7006 8,5 мм |
| materialKarkasu | Алюміній |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Альпинизм, Вело и мото туризм |
| osobennosti | Снежная юбка |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - лето - осень - зима |
| ves | 3.9 |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в. ст. |
| vodonepronicaemostTenta | 8000 мм в ст |
| Код Розетка | 213929 |
| Кратність в коробці | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 8 998 ₴




